Introduction


CitySpiders’a Hoşgeldiniz! Hem sürücülerin finansal hedeflerine ulaşmalarına hem de işletmelerin çalışmalarını daha iyi tanıtmalarına yardımcı oluyoruz. Bu süreci CitySpiders sürücülerinin üzerinde işletmelerin tanıtımının yapıldığı araçlar ile dolaşmalarını organize eden yapay zeka teknolojisi ile güçlendirilmiş sistemimiz sayesinde yönetiyoruz.

Teknolojinin Gücü: Platformumuz analitik, yapay zeka ve makine öğrenimi tekniklerinin son teknolojilerini canlı drone takibi ve navigasyon otomasyonu için kullanmaktadır. Her Zaman Hazır! Canlı sohbet işlevi ve yapay zeka özellikleriyle 7/24 etkili destek sunarak hem sürücülerin hem de işletmelerin zamanlarını en iyi şekilde değerlendirmelerine yardımcı oluyoruz. Sahada Sınırsız Destek! Kampanyalarınızın iyi şekilde tanıtıldığından emin olmak için seçtiğiniz lokasyonda CitySpiders devriyelerimiz geziyor, istediğinizde bu devriyeler fotoğraf çekerek CitySpiders hesabınıza bu fotoğrafları yükleyebiliyorlar.


Screenshots
Will you be the next?

Take the first step to helping your business thrive online.
By collecting information from our website or submitting an online enquiry form on our website, you hereby agree to Shetewy-Tech privacy policy and terms of service.

© 2008–2021 Shetewy-Tech Türkiye - Part of Shetewy Ventures